Gojka w Polsce!! Wywiad z Elą Sidi i zaproszenie na spotkanie.

Autorka  książki „Izrael oswojony”,  będzie w Polsce na spotkaniu z czytelnikami w Krakowie i w Warszawie.
Poniżej ciekawy opowiadający o życiu w Izraelu wyborach i decyzjach wywiad i zaproszenie. Wywiad warto przeczytać, przybliża postać autorki książki tym, którzy Jej do tej pory nie poznali. Zapraszam serdecznie do lektury.

A książka dla mnie, jest mądrym i obiektywnym spojrzeniem na życie, na rzeczywistość w tak egzotycznym dla nas kraju, jak Izrael. Szczególnie polecam ludziom o otwartych umysłach, bo poznanie odmiennych zwyczajów i codziennego życia innego narodu, zmienia schematyczne często wyobrażenia.

http://gojka.blog.onet.pl/2014/01/04/oswajanie-izraelskiej-rzeczywistosci/comment-page-1/#comment-913

Z bloga Eli zaproszenie.

„Moi Drodzy, 16.01.14 o godz. 18:00 w JCC w Krakowie (ul. Miodowa 24) i 23.01.14 w JCC w Warszawie (ul.Chmielna 9A), o godz. 19:00, odbędzie się moje spotkanie z czytelnikami.

18.01.14, w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach odbędzie się premiera „smutnej komedii Hanocha Levina, pt. „Jakiś i Pupcze” w moim tłumaczeniu, reżyserii Piotra Szczerskiego, z muzyką Zygmunta Koniecznego”.

http://teatrdlawas.pl/teatr/tdw/index.php?option=com_content&task=view&id=36151&Itemid=71

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Gojka w Polsce!! Wywiad z Elą Sidi i zaproszenie na spotkanie.

 1. ktomasz999 pisze:

  Oj, już za późno… O 16, na Miodowej? – Jest osiemnasta, a chętnie bym poszedł.
  Spotykałem wielu Izraelczyków podczas swoich egzotycznych wojaży. – To bardzo ciekawi ludzie. A Żydówki, no cóż… ładne są…..
  :)
  Pozdrawiam.

  • elka pisze:

   Gojka – obca nie żydówka, polką jest i też ładna. :)
   Szkoda. Przeczytaj książkę, poczytaj blog i wywiad z nią, może się spodobać fajnie pisze. Mądra kobieta i ładna, jak to polka. :)

  • Byw pisze:

   Palnąłeś jak kulą w płot. To jeszcze dodaj dowcip może jakiś? Co za różnica: Żydówka, Plka, Romka, Japonka…. sa takie i takie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>