Stworzeni przez bogów, genetyczne hybrydy. Raj i homoseksualizm arabski. Bogowie astronauci..

Bogowie stworzyli człowieka ale mało tego im było zmieniali DNA i tworzyli  hybrydy jakie im się tylko przyśniły.
Tak, w mitach starożytnych greków są opowieści o stworzeniach które egzystowały razem ze współczesnymi ludźmi a na które po odejściu bogów zaczęto polować. Na freskach zaś i kamiennych tabliczkach pieczęciach oraz obeliskach, utrwalono dokonania ówczesnych naukowców „boskich”. Co biegało po ziemi w tych czasach?

slon-za-nim-hybrydy-brytyjskie-muzeum

Czarny obelisk w Brytyjskim muzeum. Zwierzęta trzymane na łańcuchach mają ręce, prawie wyprostowaną postawę, jest gdzieś pokazane takie samo zwierzę które ssie kciuk, ale nie mogę znaleźć.

Centaury, nawet w jednym podaniu znalazłam opowieść że mieli swoją królową i króla, rzeźbę taką widziałam w Luwrze.  Herakles swoje 12 prac które musiał wykonać, na rozkaz prostackiego króla za karę, bo wybił centaury na ziemi.

centaur-i-czlowiek

Walki centaurów z ludźmi. Starożytna Grecja.

genetycznie-zmeinione-zwierzeta-sumer

Gryf ze skrzydłami i człowiek też ma skrzydła by mu nie było smutno. :)

Ludzie  z głową byka, ludzie zwani faunami, rogi, kopyta i koński ogon, dzikość i nieopanowany seksualizm.  Jeszcze 500 lat p.n.e hasały te stworzenia po miastach nawet. Oto  podróżnik który jest bardzo wiarygodny w opisach tego co widział,  stateczny pan Herodot, przerywa opowieść o zwiedzaniu piramid w towarzystwie kapłana i krzyczy wręcz: „właśnie rogaty zniewolił kobietę na ulicy”.
Tak to było.

hybrydy-na-gzymsie-domu

Hybrydy na gzymsie domu Grecja.

sfinks-mezopotamia sfinks

Sfinks Mezopotamia i Grecja.

straszny-stwor-ogon-weza

Bawiono się nieźle, oto ogon węża, z tułowia wystaje rogaty łeb a tułów i paszcza lwa.

czlowiek-ze-skrzydlami

Ciekawy szkielet.

syrena-z-canosy giganci

Kobieta? anielica zapewne z lirą w dłoniach.  :) i szkielety odkopywanych gigantów, na Planet była relacja z ich odnalezienia. To już fakt, byli giganci na ziemi.

Wspólny rodowód:
„A ty nie zapomnij mojego wywodu:
że bogowie i ludzie z jednego są rodu.
Najpierw stworzyli na ziemi szerokiej niebiescy bogowie
To pokolenie co złotym okresem ludzkości się zowie.
Żyli ci ludzie w tym czasie gdy Kronos panował na niebie
Żyli zaś niby bogowie nigdy nie będąc w potrzebie.
Pracy i trudów nie znając, ni cierpień przykrej starości
Ani w nogach i rękach nie tracąc młodzieńczej świeżości
Żyli w dostatku radośnie, od wszelkich cierpień z daleka
Śmierć zabierała ich z ziemi, jak sen łagodny tak lekka……(..)
Hezjod grecki poeta.

Bogowie postanowili stworzyć człowieka, który by ich zastąpił w ciężkich obowiązkach. Zaczęli mieszać i tak mieszając tu i tam dodając trochę boskiej trochę ziemskiej gliny stworzyli człowieka, najpierw mocno nieporadnego, mało użytecznego ale potem … starożytny Sumer:
Stworzenie człowieka:
Bóg Enki wydał polecenie a Ninti asystowała
Ninti oderwała 14 kawałków gliny
7 złożyła po prawej stronie
7 złożyła po lewej stronie
między nimi położyła formę
Mądra i wykształcona
zgromadziła dwakroć po siedem bogiń
7 stworzyło mężczyzn
7 stworzyło kobiety
Bogini Narodzin wydała
wiatr oddechu życia
W parach byli kompletni
W parach byli kompletni w jej obecności.
Tymi stworzeniami byli ludzie
stworzenia Bogini Matki.

Raj takie miejsce gdzie już po stworzeniu samodzielne zdolni do rozmnażania się ludzie byli pod opieką „bogów” tam się rozmnażali i  w tym miejscu otrzymywali  wszystko, nie musieli pracować, mieli cudowne miejsce gdzie musieli się tylko rozmnażać. Potrzebni byli twórcom jako mięso armatnie. Bogowie toczyli wojny, w jednym krótkim zdaniu w Mahabharacie wspomniano o tysiącach mężczyzn niewolników z ziemi, którzy w wojnie w rodzinie królewskiej, wojnie toczonej nie tylko na ziemi ale i w „niebie” czyli w kosmosie, ginęli tysiącami. Ludzcy niewolnicy pracowali też w kopalniach w Afryce a niektórzy szczególnie mali chłopcy i co ładniejsi młodzi mężczyźni, używani byli do miłości.

Do tego był potrzebny Raj. Jednego tylko od ludzi żądano, by nie myśleli. Ale to się zmieniło, „szatan” (jakiś inny bóg, bogowie też chcieli mieć darmowych niewolników?) zaczął uczyć i rozpowszechniało się „zło” także dzięki jednemu językowi, którym się ludzie porozumiewali,  no i zbuntowane kobiety przestały być uległe. Zjadły „wiedzę”- jabłko i stawały się niezależne, zaczęły myśleć, bronić zapewne też swoje dzieci, uciekać z „raju”.
Może im pomagano? I tak została kobieta przeklęta tam na Wschodzie bo zabrała raj ten  bez pracy, zawsze syty, marzenie mężczyzn wschodu. Instrumentalne traktowanie kobiet, rodzenie i nic więcej, nie wyrażanie zgody na ich leczenie, odmawianie im lekarstw, w wielu miastach i osiedlach dalej tak jest a muzułmanie podtrzymują tę „tradycję”.
Czy dlatego do dziś na Wschodzie zabraniają uczyć dziewczęta? To pozostałość raju utraconego, który tam właśnie był w tych krainach, dziś pustynnych, gdzie ruiny starożytnych cywilizacji, do dziś zdumiewają. A może to geny bogów spowodowały homoseksualizm mężczyzn wschodu? silny jest dominując do dziś. Trzymanie się za ręce, jeszcze do niedawna a może i do dziś, malowanie grubo na niebiesko powiek – Jemen, stare pieśni o przyjaźni mówią tylko o męskiej przyjaźni:
„Góry są wysokie i piękne
Idę w góry.
A usta przyjaciela na moich wargach słodkie są jak miód”. Pieśń i taniec przyjaźni w Jemenie.  Al Hakima Claude Fayein.

homoseksualizm-w-egipcie Homoseksualna miłość na fresku w Egipcie rysy twarzy wyraźnie negroidalne.
Czerwona zaginiona rasa często przedstawiana, przy pracy, łowach, zabawie zniknęła niespodziewanie. Indianie nie mają takiego koloru skóry, mimo że nazywa się ich czerwonoskórymi, może byli potomkami tej rasy?

totch-i-kobietapiekna-czefrwona-rasa-ramzes-trzeci

Ta czerwona kula nad sokołem z torsem człowieka, moim powtarzam – moim zdaniem, oznacza planetę z jakiej pochodził ów bóg. Przyszło mi to głowy, gdy oglądałam różne symbole nad głowami bóstw Egiptu. Niektóre jak półksiężyc, może z jakiegoś satelity np z Saturna pochodzili.  Spójrzmy na piękne twarze faraonów Egipskich, jeden powyżej śliczny chłopak a dwaj poniżej:

piekne-twarz-faraona czarnatwarz-faraona

Urodziwi byli. :) Nie tylko czerwona rasa byli też bogowie o niebieskim kolorze skóry, nie jak niebo niebiescy ale ciemnoniebiescy. To bogowie Hinduscy i Mongolscy. Kryszna miał niebieską skórę, wpadającą w czerń. Powyżej faraon o czarnej skórze ale nie negroidalnych rysach twarzy, raczej grecki nos.

A teraz popatrzmy na kosmitów których twarze w hełmach można obejrzeć w Ameryce Południowej w Peru, Meksyku, Kolumbii:

kosmita-hindus-inne-media

Patrząc w oczy hindus jak nic.

artefakty-z-kolumbii-z-lidytu-twarodsc-granitu

Kosmita z Kolumbii.

kosmita-z-peru-inne-media

Ładne ubranko. Ameryka Południowa.

kosmita-inne-media

Świątynia Indie.

A teraz czas na broń:

starozytny-radar

Starożytny radar Egipt.

model-maszyny-odrzutowej-inne-media

Model samolotu w tunelu aerodynamicznym zachowuje się jak nasze samoloty.

elektrycznosc-w-starozytnym-egipcie

Elektryczność w piramidzie. Fresk znaleziony w „świątyni” Dender. Niezależni archeolodzy uważają że była to po prostu elektrownia oświetlająca zarówno piramidy jak i osiedla w jej pobliżu. Przewody i taki postument w którym zapewne ukryte były jakieś urządzenia.

olbrzymie-budowle

Może to budowali giganci, potężne bazaltowe mury znajdowane są na całym świecie, bardzo często w zatopionych miastach.

dopasowany-olbrzymi-blok

Przy pomocy „krzemiennych” narzędzi zapewne obrobiono i wstawiono ten głaz?

rozmowa-na-greckiej-wazie

:) Zagadki na które nie znajdzie odpowiedzi człowiek współczesny, może znalazł odpowiedzi na zadawane mu przez sfinksa pytania ten grecki mędrzec w kapeluszu. :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Stworzeni przez bogów, genetyczne hybrydy. Raj i homoseksualizm arabski. Bogowie astronauci..

 1. Olga Jawor pisze:

  Bardzo dużo jest tych zagadek, niewyjasnionych tropów, domysłów, furtek do nikąd nie wiodących, tajemnic zakrytych przez nie wiadomo kogo i nie wiadomo na jaki czas. Dzisiaj oglądając na Fokusie program o śladach kosmitów powiedziałam do męża, że pewnie nie dozyjemy dnia, gdy ich obecnosc na ziemi potwierdzi się na sto procent, gdy odtajnią akta i oficjalnie przyznają, że kosmici są i byli na ziemi. Ale nie wiem, czy fakt, że raczej nie dozyję takiego ujawnienia bardziej mnie martwi czy cieszy. Bo boję się efektów, lawiny wydarzeń i reakcji ludzkich, załamania sie tej kruchej rzeczywistości, która jest.
  (I jeszcze pozostając w temacie – czasem chce mi sie rozmyslac o takich zagadkowych rzeczach a czasem zupełnie opadła jestem z sił, jakaś taka w swą mrówczą codziennosc wciągnięta (bardzo ta zima w kość daje) w zmartwienia, które stale napływają, że sprawy wieksze, wyższe, dalekie sa ode mnie, jako i od zwykłej mróweczki sprawy ludzkie.Odpłynełabym w jakis niebyt, gdzie nie trzeba nic, tylko snić a może i to nie…)
  Pozdrawiam Cię Elu ciepło!*♥

  • elka pisze:

   Bywają różne stany umysłu czasem się chce a czasem rzeczywistość skrzeczy. :)
   Możemy nie mieć złudzeń byli bo sa ślady i nie na pisaku ani na śniegu, pozostały ślady walk niszczących całe miasta i są ruiny miast, wizerunki i inne tam takie rzeczy, jak podania, mity które jasno mówią, tworzyliśmy byliśmy walczyliśmy.
   Nie ma co zastanawiać się nad tym czy byli a czy są? Zapewne gdzieś są może nawet my sami jesteśmy tymi co zostali tutaj i ciągle tworzymy uparcie jakąś tam cywilizacje. :)
   Buziaczki Oleńko niedzielne ♥

 2. Lidia pisze:

  To są tak niesamowite rzeczy, że mało kto w nie wierzy.

 3. iza z kidowa pisze:

  Fajny artykuł :)
  Też widziałam ten cykl na Fokusie.
  Ale…
  Dziś najwięcej kosmitów jest na scenie politycznej.
  Sterowane są zewnętrznie, czy też mają rodzime akumulatorki?

 4. ewa z mazur pisze:

  kiedyś zaczytywałam się w opowieściach o starożytnych cywilizacjach, zastanawiałam się: byli? są?będą? teraz przyjmuję to jak wiele innych zjawisk, których pochodzenia pewnie nigdy nie poznamy. kiedyś budowano, dziś ziemianie dążą ku samozagładzie.

 5. 4_dina pisze:

  Kiedys tam … bogowie, a moze kosmici, a moze ani jedni ani drudzy, tylko poprostu my ludzie bawilismy sie tworzac hybrydy ludzko zwierzece, a potem cos sie stalo i to wszystko przetrwalo do czasow obecnych tylko w mitach. A teraz znowu ludzie bawia sie w bogow, klonuja zwierzeta i pewnie ludzi juz tez … A skoro potarafia stworzyc mysz z ludzkim uchem na grzbiecie, to ciekawe jakie juz stwozyli hybrydy o ktorych wie tylko garstaka wybranych, szalonych naukowcow ???

 6. Antoni Relski pisze:

  Pasjami oglądam cykl – Starożytnik kosmici
  Pozdrawiam

 7. Mercedes pisze:

  Kolejny tekst i kolejny raz rozbudzasz wyobraźnię … super :) Niby już tyle wiemy o początkach ludzkości a okazuje się, że ciągle wiemy tak nie wiele i ciągle nic na tzw 100 % . Ciągle jeszcze jest dużo spekulacji , różnych teorii , nie wyjaśnionych zagadek. Osobiście uważam , że takich cywilizacji podobnych do naszej mogło być przed nami co najmniej kilka. Moje obawy budzi jednak to , że wszystkie wyginęły , a więc i nasza prawdopodobnie też zmierza ku zagładzie . Pomijając wszystko inne , wydaje mi się, że najstraszniejszą, albo jedną z najstraszniejszych rzeczy jaka by mogła się przydarzyć ludzkości to utrata „bycia człowiekiem” i wstawienie w to miejsce innego „rodzaju jestestwa”, jakiegoś rodzaju „bytu-hybrydy człowieczeństwa” czegoś co by oznaczało zmianę poglądu na świat i otaczających nas ludzi…

 8. Frau Be pisze:

  Lubię starożytność, lubię mitologię, bo jest to bardzo ciekawy świat bajek. Widać w nich przenikanie się kultur, bo jedni zrzynają od drugich te same opowieści, tyle że sprzedają je w innej oprawie. Dokonałam tego odkrycia jeszcze jako nastolatka, albo zaraz po dwudziestce.

  • elka pisze:

   Przez czas i przestrzeń przenoszą się wyobrażenia ludzi o świecie, te same opowieści przez ocean się przeniosły. Też lubię starożytność i mitologię i widzę w niej dawne zdarzenia które obrosły różnymi dodatkami tworząc czasem nieprawdopodobną opowieść, jak ten rybak co złapał metrowego szczupaka, on złapał go rzeczywiście, tyle że szczupak miał z 30 cm. nie więcej. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>